Serdecznie polecam wszystkim. Michał jest bardzo profesjonalny i świetnie przygotowany do sesji, przy tym miły, kontaktowy, punktualny i słowny. Jestem też pod dużym wrażeniem tego jak szybko otrzymałam zdjęcia - które są prześliczne!

 

Martyna i Kamil

Chcielibyśmy podziękować Panu Michałowi za wykonanie zdjęć oraz albumu z Chrztu Świętego naszego synka. Zdjęcia mieliśmy zrobione w domku, kościółku i na sali bankietowej, nie mieliśmy żadnego studia i nie żałujemy. Pan Michał zrobił nam super pozowane zdjęcia w domku całej naszej rodzinki oraz z chrzestnymi w kościółku i na sali.

Zdjęcia wykonane profesjonalnie, a do tego piękny album, w którym jest skrót całej naszej uroczystości. Klasyczny album, a w nim zdjęcia umieszczone na czarnych kartach. Będziemy mieli piękną pamiątkę my jako rodzice, a przede wszystkim nasz synek. Pan Michał to bardzo miły
i sympatyczny człowiek, który wysłucha i zawsze doradzi. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę.

Magda i Mariusz
 

Z całego serca polecamy usługi fotograficzne Pana Michała Wasielewskiego. Przepięknie uchwycone chwile oraz towarzyszące im emocje. Pełen profesjonalizm w każdym calu, nigdy nie spotkałem się jeszcze z osobą która z takim oddaniem wykonuje swoją prace.  Nie ma słów by określić tą wspaniałą jakość . Gorąco polecamy.

 

Klaudia i Adrian

Michał to profesjonalista w każdym znaczeniu tego słowa . Ma oryginalne pomysły, robi przepiękne zdjęcia i , co również bardzo ważne, potrafi stworzyć przyjemną, luźną atmosferę w tych ważnych momentach. Jego profesjonalizm i poczucie humoru sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność.

Skomponowany przez Niego album zachwyca wszystkich bez wyjątku, nawet tych mało wrażliwych na piękno fotografii. Dltego z czystym sumieniem polecamy wszystkim, jeszcze niezdecydowanym, Michała, który doskonale zna się na swojej pracy i jest profesjonalistą w każdym celu. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą i owocną współpracę.

Justyna i Krystian

Opinie

kontakt@obiektywny.com.pl

 

+48 507 570 571

Strona www stworzona w kreatorze WebWave