Martyna i Kamil

Serdecznie polecam wszystkim. Michał jest bardzo profesjonalny i świetnie przygotowany do sesji, przy tym miły, kontaktowy, punktualny i słowny. Jestem też pod dużym wrażeniem tego jak szybko otrzymałam zdjęcia - które są prześliczne!

Anita i Sławomir

Michał to profesjonalista w każdym znaczeniu tego słowa. Ma oryginalne pomysły, robi przepiękne zdjęcia i  co również bardzo ważne, potrafi stworzyć przyjemną, luźną atmosferę w tych ważnych momentach.

Jego profesjonalizm i poczucie humoru sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Skomponowany przez Niego album zachwyca wszystkich bez wyjątku, nawet tych mało wrażliwych na piękno fotografii. Dlatego z czystym sumieniem polecamy wszystkim, jeszcze niezdecydowanym Michała, który doskonale zna się na swojej pracy i jest profesjonalistą w każdym celu. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą i owocną współpracę.

Magdalena i Mariusz

Chcielibyśmy podziękować Panu Michałowi za wykonanie zdjęć oraz albumu z Chrztu Świętego naszego synka. Zdjęcia mieliśmy zrobione w domku, kościółku i na sali bankietowej, nie mieliśmy żadnego studia i nie żałujemy. Pan Michał zrobił nam super pozowane zdjęcia w domku całej naszej rodzinki oraz z chrzestnymi w kościółku i na sali.

Zdjęcia wykonane profesjonalnie, a do tego piękny album, w którym jest skrót całej naszej uroczystości. Klasyczny album, a w nim zdjęcia umieszczone na czarnych kartach. Będziemy mieli piękną pamiątkę my jako rodzice, a przede wszystkim nasz synek. Pan Michał to bardzo miłyi sympatyczny człowiek, który wysłucha i zawsze doradzi. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę.

Regulamin sesji

OPINIE

 

Miło Cię widzieć.

Poniżej znajdziesz przydatne informacje dotyczące sesji i naszej współpracy. Cieszę się, że podobają Ci się zdjęcia, które wykonuję i akceptujesz mój autorski styl obróbki oraz kadry.

 1. Rezerwując sesję zdjęciową potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem (stanowi on jednocześnie naszą umowę)
 2. Zdjęcia, które ode mnie otrzymasz będą zgodne ze stylem jaki prezentuję w swoim portfolio (pod tym kątem dobieram też miejsca np. na sesje plenerowe). Nie mam natomiast wpływu na jakość oświetlenia w pomieszczeniu (dotyczy to głównie kolorowych świateł czy pomieszczeń bez okien, kościołów), warunki pogodowe (np. kiedy jest ciemno lub bardzo słonecznie ze względu na porę dnia lub jest bardzo duże zachmurzenie) oraz zaangażowanie modeli ;).
 3. Wszystkie zdjęcia zostają poddane profesjonalnej obróbce natomiast retusz zdjęć dotyczy drobnych niedoskonałości skóry (jak np. pojedyncze wypryski, drobne skaleczenia, pojedyncze siniaki itp.). Nie dotyczy to odmładzania, odchudzania, zmiany sylwetki, prasowania ubrań, usuwania elementów czy postaci ze zdjęcia itp.;).
 4. Termin sesji jest rezerwowany po wpłacie zadatku w wysokości 100 zł
 5. Pozostała kwota uiszczana jest najpóźniej w dniu sesji przelewem.
 6. Otrzymujesz tyle zdjęć (w wersji elektronicznej i papierowej-jeżeli jest to określone w pakiecie) ile jest określone w każdym pakiecie. Można dokupić dodatkowe zdjęcia oraz odbitki (do zdjęć wybranych w formie elektronicznej). Wysyłam pliki w formacie jpg. Nie przekazuję plików w formacie RAW ani zdjęć, które nie są poddane obróbce.
 7. Link do galerii internetowej, z której wybierasz ulubione zdjęcia wysyłam w ciągu 14-21 dni od dnia sesji (w przypadku ślubów do 30 dni). Proszę o wybór zdjęć w ciągu 10 dni od ich otrzymania (w przypadku mini sesji świątecznych w ciągu 5 dni). Kiedy otrzymam informację, które zdjęcia są Twoimi ulubiony, udostępniam wybrane zdjęcia w wersji elektronicznej do pobrania oraz zamawiam odbitki i inne materiały w ilości jak w pakiecie lub po dokupieniu – w większej. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć oraz zamówienia większej ilości odbitek czy albumów.
 8. Odbitki zamawiam drogą internetową w laboratorium przeznaczonym dla fotografów (co gwarantuje najwyższą jakość) i dostarczam je Tobie (wysyłka do paczkomatu) zwykle 14-21 dni od dnia, w którym je u mnie zamówisz. Produkcja albumów trwa zwykle dłużej.
 9. Wirtualna galeria zdjęć dla bliskich (w pakiecie standard i premium) dostępna jest bezterminowo.
 10. Utwórz kopie zapasowe (najlepiej dwie) zdjęć, które ode mnie otrzymasz, tak, żeby ich nie stracić. Posiadam kopie zapasowe Twoich zdjęć jednak ze względu na dużą ilość nowych trzymam je 3 miesiące od dnia przekazania ich Tobie.
 11. Prawa autorskie do zdjęć, zgodnie z polskim prawem, należą do mnie więc nie modyfikuj zdjęć poprzez inne kadrowanie, nakładanie filtrów itp.
 12. Zdjęcia, które Ci przekazuję możesz wykorzystywać w celach niekomercyjnych czyli bez ograniczeń kopiować, drukować, przesyłać rodzinie, znajomym itp. Możesz również publikować w internecie – z oznaczeniem mnie jako autora.
 13. Sesje plenerowe to bliski kontakt z naturą więc zabezpiecz się przed owadami, roślinami itp. Zadbaj, żeby drobne rzeczy jak klucze, telefon itp. się nie zgubiły. Uszkodzenia skóry, ugryzienia przez owady czy zagubione przedmioty nie są odpowiedzialnością fotografa ;). Na sesjach zachowujemy zdrowy rozsądek i jesteśmy odpowiedzialni :)
 14. W przypadku miejsc, w których potrzebny jest bilet wstępu czy inna opłata (jak np. wynajem apartamentu) – leży ona po stronie klienta.
 15. W przypadku sesji okolicznościowych, które są wykonywane w godzinach innych niż wieczorne (np. I Komunia Święta, chrzest, ślub itp.) podczas słonecznej pogody należy zaakceptować fakt, że na twarzach pojawiają się głębokie cienie, mruży się oczy itp. Jeżeli jest możliwość w bliskiej okolicy to zalecam udanie się w zacienione miejsce.
 16. Vouchery prezentowe są ważne przez rok od momentu zakupu.

 

Jeżeli pojawią się pytania to zapraszam do kontaktu.

Cieszę się na nasze spotkanie. Do zobaczenia na sesji!

kontakt@obiektywny.com.pl

 

+48 507 570 571

Strona www stworzona w kreatorze WebWave