KLIKNIJ - SPRAWDŹ PAKIETY NA CHRZEST

TOP

teraz

teraz

teraz

890,-

690,-

449,-


RABAT

10 %

Martyna i Kamil

Serdecznie polecam wszystkim. Michał jest bardzo profesjonalny i świetnie przygotowany do sesji, przy tym miły, kontaktowy, punktualny i słowny. Jestem też pod dużym wrażeniem tego jak szybko otrzymałam zdjęcia - które są prześliczne!

Anita i Sławomir

Michał to profesjonalista w każdym znaczeniu tego słowa. Ma oryginalne pomysły, robi przepiękne zdjęcia i  co również bardzo ważne, potrafi stworzyć przyjemną, luźną atmosferę w tych ważnych momentach.

Jego profesjonalizm i poczucie humoru sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Skomponowany przez Niego album zachwyca wszystkich bez wyjątku, nawet tych mało wrażliwych na piękno fotografii. Dlatego z czystym sumieniem polecamy wszystkim, jeszcze niezdecydowanym Michała, który doskonale zna się na swojej pracy i jest profesjonalistą w każdym celu. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą i owocną współpracę.

Magdalena i Mariusz

Chcielibyśmy podziękować Panu Michałowi za wykonanie zdjęć oraz albumu z Chrztu Świętego naszego synka. Zdjęcia mieliśmy zrobione w domku, kościółku i na sali bankietowej, nie mieliśmy żadnego studia i nie żałujemy. Pan Michał zrobił nam super pozowane zdjęcia w domku całej naszej rodzinki oraz z chrzestnymi w kościółku i na sali.

Zdjęcia wykonane profesjonalnie, a do tego piękny album, w którym jest skrót całej naszej uroczystości. Klasyczny album, a w nim zdjęcia umieszczone na czarnych kartach. Będziemy mieli piękną pamiątkę my jako rodzice, a przede wszystkim nasz synek. Pan Michał to bardzo miłyi sympatyczny człowiek, który wysłucha i zawsze doradzi. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę.

Chrzest Święty

Są w życiu szczególne wydarzenia. Takie, które zdarzają się tylko raz. Jednym z nich jest Chrzest Święty Twojego dziecka. Szczególny dzień. Dzień dużych emocji, pięknych uczuć i rodzinnych spotkań. Zdjęcia z tego dnia to najlepszy prezent dla Twojego dziecka
– prezent, który otrzyma na zawsze.

OPINIE

 

Ile kosztuje fotograf na chrzest?

Cennik - Kutno, Płock, Łódź, Żychlin, Łęczyca i okolice na 2024/2025

 

Zdjęcia zostają poddane autorskiej obróbce graficznej a wydruki wykonywane są dla Ciebie w laboratorium dla fotografów tak aby dostarczyć Ci najwyższą jakość.

Dodatkowa godzina pracy – 150zł

Po sesji ślubnej otrzymujesz link do galerii ze zdjęciami do wyboru (wysyłam go do 30 dni od dnia sesji) tak aby wybrać swoje ulubione zdjęcia. Dodatkowe ujęcia spoza pakietu to 30 zł/szt.

Istnieje możliwość dokupienia większej liczby odbitek oraz zamówienia albumów.

Drewniane pudełko, a w nim wydruki i pendrive - dodatkowo 200zł.

Rezerwacja sesji następuje po wpłacie zadatku w wysokości 100zł.

Proszę również zapoznać się z regulaminem sesji: regulamin sesji

W celu ustalenia indywidualnej oferty zapraszam do kontaktu.

Jako fotograf na chrzest, na zdjęciach zapisuję piękną historię Twojego Dziecka i tego ważnego sakramentu:

  • zatrzymuję w kadrach Wasze emocje i uczucia – to, co jest ponadczasowe,
  • dbam o ciepłą i komfortową atmosferę – czas sesji to czas wspólnie spędzonego rodzinnego czasu,
  • nie musicie umieć pozować, pomagam Wam i podpowiadam co robić :)
  • jestem tatą więc Was rozumiem i wspieram – ze wszystkimi sytuacjami na sesji sobie poradzimy :)
  • wysyłam Wam zdjęcia w galerii internetowej,
  • przekazuję Wam odbitki wysokiej klasy.

Fotograf na Chrzest Święty – jak wyglądają moje zdjęcia?

Oto przykładowe zdjęcia, które wykonałem podczas uroczystości Chrztu Świętego.

Chrzest święty to wyjątkowy dzień dla małego człowieka i jego rodziny. Pierwsza ważna uroczystość kościelna oraz czas rodzinnych spotkań. Fotografia z chrztu, którą wykonam pozwoli Wam cieszyć się pięknymi i wzruszającymi chwilami z tego dnia zapisanymi w kadrach. Główni bohaterowie sakramentu chrztu na pewno nie będą pamiętali tego wydarzenia więc fotografie będą dla nich piękną pamiątką.

Przygotowania do chrztu – to fantastyczna okazja do rodzinnych zdjęć z maluszkiem w domowym zaciszu. To naturalne ujęcia pełne czułości. Portrety maluszka oraz reportażowe, naturalne zdjęcia z rodziną. To również detale tak ważne w tym dniu. Fotografie z przygotowań do chrztu stworzą z pozostałymi zdjęciami kompletną historię.

Ceremonia – naturalne rodzinne ujęcia i uwiecznienie sakramentu w kościele. Po ceremonii zdjęcia rodzinne.

Reportaż z przyjęcia – energia, radość, rodzina. Piękne dekoracje, tort. Wasz wspólny czas i świętowanie ważnego dnia.

kontakt@obiektywny.com.pl

 

+48 507 570 571

Strona www stworzona w kreatorze WebWave