KLIKNIJ - SPRAWDŹ PAKIETY KOMUNIJNE

TOP

teraz

teraz

teraz

890,-

599,-

349,-


RABAT

10 %

Martyna i Kamil

Serdecznie polecam wszystkim. Michał jest bardzo profesjonalny i świetnie przygotowany do sesji, przy tym miły, kontaktowy, punktualny i słowny. Jestem też pod dużym wrażeniem tego jak szybko otrzymałam zdjęcia - które są prześliczne!

Anita i Sławomir

Michał to profesjonalista w każdym znaczeniu tego słowa. Ma oryginalne pomysły, robi przepiękne zdjęcia i  co również bardzo ważne, potrafi stworzyć przyjemną, luźną atmosferę w tych ważnych momentach.

Jego profesjonalizm i poczucie humoru sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Skomponowany przez Niego album zachwyca wszystkich bez wyjątku, nawet tych mało wrażliwych na piękno fotografii. Dlatego z czystym sumieniem polecamy wszystkim, jeszcze niezdecydowanym Michała, który doskonale zna się na swojej pracy i jest profesjonalistą w każdym celu. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą i owocną współpracę.

Magdalena i Mariusz

Chcielibyśmy podziękować Panu Michałowi za wykonanie zdjęć oraz albumu z Chrztu Świętego naszego synka. Zdjęcia mieliśmy zrobione w domku, kościółku i na sali bankietowej, nie mieliśmy żadnego studia i nie żałujemy. Pan Michał zrobił nam super pozowane zdjęcia w domku całej naszej rodzinki oraz z chrzestnymi w kościółku i na sali.

Zdjęcia wykonane profesjonalnie, a do tego piękny album, w którym jest skrót całej naszej uroczystości. Klasyczny album, a w nim zdjęcia umieszczone na czarnych kartach. Będziemy mieli piękną pamiątkę my jako rodzice, a przede wszystkim nasz synek. Pan Michał to bardzo miłyi sympatyczny człowiek, który wysłucha i zawsze doradzi. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę.

Komunia Święta

Są w życiu szczególne wydarzenia. Takie, które zdarzają się tylko raz. Jednym z nich jest Komunia Święta Twojego dziecka. Szczególny dzień. Dzień dużych emocji, pięknych uczuć i rodzinnych spotkań. Zdjęcia z tego dnia to najlepszy prezent dla Twojego dziecka
– prezent, który otrzyma na zawsze.

OPINIE

 

Ile kosztuje fotograf na komunię?

Cennik - Kutno, Płock, Łódź, Żychlin, Łęczyca i okolice na 2024/2025

 

Zdjęcia zostają poddane autorskiej obróbce graficznej a wydruki wykonywane są dla Ciebie w laboratorium dla fotografów tak aby dostarczyć Ci najwyższą jakość.

Dodatkowa godzina pracy – 150zł

Istnieje możliwość dokupienia większej liczby odbitek oraz zamówienia albumów.

Drewniane pudełko, a w nim wydruki i pendrive - dodatkowo 200zł.

Rezerwacja sesji następuje po wpłacie zadatku w wysokości 100zł.

Proszę również zapoznać się z regulaminem sesji: regulamin sesji

W celu ustalenia indywidualnej oferty zapraszam do kontaktu.

Jako fotograf na komunię, na zdjęciach zapisuję piękną historię Twojego Dziecka i tego ważnego sakramentu:

  • zatrzymuję w kadrach Wasze emocje i uczucia – to, co jest ponadczasowe,
  • dbam o ciepłą i komfortową atmosferę – czas sesji to czas wspólnie spędzonego rodzinnego czasu,
  • nie musicie umieć pozować, pomagam Wam i podpowiadam co robić :)
  • jestem tatą więc Was rozumiem i wspieram – ze wszystkimi sytuacjami na sesji sobie poradzimy :)
  • wysyłam Wam zdjęcia w galerii internetowej,
  • przekazuję Wam odbitki wysokiej klasy.

Fotograf na Komunię Świętą – jak wyglądają moje zdjęcia?

Oto przykładowe zdjęcia, które wykonałem podczas uroczystości przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

Pierwsza Komunia Święta to emocje, przygotowania i przede wszystkim piękne i ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka i jego najbliższych.

To również piękna okazja do spotkań rodzinnych w większym gronie. Aby na zawsze zatrzymać w pamięci te wyjątkowe chwile i towarzyszące im radosne emocje warto zapewnić im wyjątkową oprawę fotograficzną.

Przygotowania do Komunii Świętej – to fantastyczna okazja do rodzinnych zdjęć z Twoim dzieckiem w domowym zaciszu. To naturalne ujęcia pełne czułości. Portrety oraz reportażowe, naturalne zdjęcia z rodziną. To również detale tak ważne w tym dniu. Fotografie z przygotowań do Komunii Świętej stworzą z pozostałymi zdjęciami kompletną historię.

Ceremonia – naturalne rodzinne ujęcia i uwiecznienie sakramentu w kościele. Po ceremonii zdjęcia rodzinne.

Reportaż z przyjęcia – energia, radość, rodzina. Piękne dekoracje, tort. Wasz wspólny czas i świętowanie ważnego dnia.

kontakt@obiektywny.com.pl

 

+48 507 570 571

Strona www stworzona w kreatorze WebWave